Студентство факультету садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури НУБіП України

Студентська організація НУБіП України

   Жов 30

Навчальна робота

Факультет забезпечує організацію навчального процесу підготовки фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів для роботи в державному і недержавному секторах економіки України та в інших країнах для садово-паркового та житлово-комунального господарства на базі новітніх освітянських технологій з використанням передового вітчизняного і зарубіжного досвіду. Головною метою діяльності факультету є виховання спеціалістів, орієнтованих на створення гуманного, естетично виразного, екологічно здорового довкілля, де живе, працює і відпочиває людина.

Підготовка фахівців здійснюється по дворівневій системі ‒ освітньо-кваліфікаційний рівнь бакалавр за напрямом підготовки „Лісове та садово-паркове господарство” та магістр за спеціальністю „Садово-паркове господарство”. Випускники навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації за спеціальністю „Садово-паркове господарство” мають змогу підвищити свою кваліфікацію і опанувати освітньо-професійну програму бакалавра за навчальним планом зі скороченим терміном навчання до 2 років. Навчання проводиться за трьома формами навчання: денна, заочна та екстернатна.

Напрями та спеціальності пілготовки фахівців на факультеті:
ОКР «Бакалавр» ОКР «Магістр»
Напрями 6.090103- Лісове і садово-паркове господарство Спеціальності 8.130402 – Садово-паркове господарство
Термін навчання Термін навчання
Денна форма 3 роки 10 місяців Денна форма 1 рік 5 місяців
Заочна форма 4 роки 3 місяці Заочна форма 1 рік 6 місяців

До складу факультету входить навчально-науковий центр ландшафтної архітектури та фітодизайну, який включає у себе 3 кафедри: дендрології та лісової селекції, ландшафтної архітектури та садово-паркового будівництва, декоративного садівництва та фітодизайну; навчально-наукова-виробнича лабораторія сучасних технологій проектування садово-паркових об’єктів. Дані кафедри є основними у підготовці студентів за магістерськими програмами.

Підготовка магістрів факультету за спеціальністю „Садово-паркове господарство” здійснюється відповідно до Переліку напрямів та спеціальностей, затверджених Постановою Кабінету міністрів України від 24.05.1997 р. за № 507. В основу формування змісту програм покладено відповідність наявним і перспективним проблемам галузі.
Вони сформовані за двома спеціалізаціями: виробнича та дослідницька.

Важливою особливістю програм підготовки магістрів виробничого спрямування є їх практична складова, яка включає бази практик передових державних підприємств і господарств.

В основу дослідницьких програм покладено тематику досліджень випускаючих кафедр та наукових спеціальностей. Дані програми розробляються та реалізуються кафедрами, які ведуть підготовку аспірантів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>